تبلیغات
پایگاه فرهنگی ادبی انجمن نویسندگان ماكو - نخستین جایزه ادبی تبریز
 
نوشته شده توسط : مهدی جلیل زاده

علاقه مندان به حضور در بخش شعر می‌توانند اشعار خود را به دو زبان فارسی و ترکی و در قالب کلاسیک و آزاد به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. اما آثار بخش داستان کوتاه منحصرا به زبان فارسی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت و نویسندگان می‌توانند با موضوع آزاد آثار خود را ارسال کنند.
سقف آثار ارسالی در هر دو بخش، سه اثر اعلام شده که آثار تکراری و آثار برگزیده سایر جشنواره‌ها، در این جایزه ادبی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.
شرکت‌کنندگان می‌توانند، آثار ارسالی را بر روی یک طرف کاغذ تایپ کنند.
هم چنین، مشخصات صاحب اثر، شامل نام و نام خانوادگی، محل تولد، سال تولد، تحصیلات، فهرست آثار منتشرشده قبلی، جوایز دریافتی قبلی از سایر جشنواره‌ها و نشانی و تلفن تماس در صفحه‌ای مستقل تایپ  و به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.
از برگزیدگان جشنواره، طی مراسمی در تبریز، تقدیر به عمل خواهد آمد و تندیس جایزه ادبی تبریز به صاحبان آثار برگزیده اهدا خواهد شد.
برای نفرات اول هر بخش، 20 میلیون ریال، نفرات دوم هر بخش 15 میلیون ریال و نفرات سوم هر بخش 10 میلیون ریال جایزه در نظر گرفته شده است و به نفرات چهارم تا دهم هر بخش نیز مبلغ چهار میلیون ریال به عنوان آثار تقدیری اهدا می‌شود.
مهلت ارسال آثار، تا 30 آبان 1390 است و در دی ماه سال جاری نیز، آیین اختتامیه جایزه ادبی تبریز برگزار خواهد شد.
علاقه مندان می‌توانند آثار خود را به دبیر خانه این جشنواره به نشانی تبریز، خیابان آزادی، جنب پارک مفاخر آذربایجان، سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تبریز یا به پست الکترونیکی culture@tabriz.ir ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 3370688-0411 تماس بگیرند.
:: مرتبط با: خبر ,
تاریخ انتشار : سه شنبه 10 آبان 1390 | نظرات ()
  تحلیل آمار سایت و وبلاگ